موتورهای درب اتوماتیک شیشه ای

از مهمترین قطعات تشکیل دهنده ی اپراتور درب اتوماتیک موتور آن است. معتبرترین کمپانی تولید کننده موتورهای درب اتوماتیک دانکر (DUNKER) آلمان می باشد. دایان در با وارادات مستقیم موتورهای اصلی دانکر (DUNKER) کیفیت محصولات خود را تضمین می کند. باید به این نکته توجه داشت که موتورهای اصلی دانکر تمامی مشخصات فنی آن به طور کامل بر بدنه ی موتور حک شده است و دارای شماره پیگیری قابل استعلام می باشند. موتورهای دانکر آلمانی موجود در بازارهای ایران شامل موتور Dunker 6355  100w و موتور Dunker 6325  50w  می باشد. که به بیان مشخصات آن ها می پردازیم.

موتور Dunker 6355  100w آلمان به همراه پارت نامبر و چاپ شده روی بدنه موتور :

  • میزان تردد : نامحدود
  • حداکثر وزن قابل تحمل برای جا به جایی : مجموع 300 کیوگرم
  • مجهز به سنسور تنظیم دمای خودکاردرب اتوماتیک
  • دارای انکدر ( مسیر یاب هوشمند )
  • ولتاژ ورودی : 40-24 ولت

موتور Dunker 6325  50w آلمان به همراه پارت نامبر و چاپ شده روی بدنه موتور :

  • میزان تردد : نامحدود
  • حداکثر وزن قابل تحمل برای جا به جایی : مجموع 150 کیوگرم
  • مجهز به سنسور تنظیم دمای خودکار  درب اتوماتیک
  • دارای انکدر ( مسیر یاب هوشمند )
  • ولتاژ ورودی : 40-24 ولت

چشمی درب اتوماتیک

کار چشمی ها به نحوی است که وقتی فردی از داخل یا بیرون به سمت درب اتوماتیک حرکت می کند به محض وارد شدن در ناحیه پوشش چشمی ، به صورت اتوماتیک فرمانی به دستگاه مرکزی کنترل درب اتوماتیک صادر می شود. در واقع چشمی ها مهمترین نقش را در دادن فرمان به کنترل باکس دارند به همین خاطر استفاده از چشمی اورجینال توصیه می شود. دایان در با توجه به نیاز بازار و همچنین تجربه ی چندین ساله ی خود سه نوع از بهترین چشمی ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که با توجه به کاربری بهترین انتخاب براساس کیفیت و قیمت درب اتوماتیک برای مشتریان می باشد.

چشم ZENSAFE : ( مستطیل شکل ) تحت لیسانس BEA بلژیک

این چشمی درب اتوماتیک 2 حالته می باشد. شامل رادار پردازش تصویر حرارتی و سنسور مادون پرده ای ( اگر فردی به صورت ثابت بین درب اتوماتیک قرار بگیرد مانع از برخورد درب با فرد می شود ) می باشد. عملکرد رادار حرارتی چشمی درب اتوماتیک بدین طریق است که تا شعاع 1.5 متر در عمق و 2 متر در عرض را پوشش می دهد.

قابل نصب روی تمامی اپراتورها

چشمی در اتوماتیک

چشم ZEN : ( مستطیل شکل ) تحت لیسانس BEA بلژیک

این چشمی درب اتوماتیک تک حالته می باشد. شامل رادار پردازش تصویر حرارتی است. عملکرد رادار حرارتی چشمی درب اتوماتیک بدین طرین است که تا شعاع 1.5 متر در عمق و 2 متر در عرض را پوشش می دهد.

قابل نصب روی تمامی اپراتورها

چشمی در اتوماتیک

چشم EGLE : ( نیم دایره شکل ) تحت لیسانس BEA بلژیک

این چشمی درب اتوماتیک ابعاد کوچکتری دارد و تک حالته می باشد. شامل رادار مایکروویو پردازش تصویر حرارتی است. عملکرد رادار حرارتی چشمی درب اتوماتیک بدین طرین است که تا شعاع 1.5 متر در عمق و 2 متر در عرض را پوشش می دهد.

قابل نصب روی تمامی اپراتورها

سایر محصولات

باتری Backup درب اتوماتیک :

این باتری زمانی که برق قطع می شود وارد مدار الکترونیکی درب اتوماتیک می شود و برق مورد نیاز درب اتوماتیک را فراهم می کند که با توجه به ظرفیت باتری تقریبا بین 100 تا 500 بار درب اتوماتیک را باز و بسته می کند.

قابل نصب روی تمامی اپراتورها

باتری بکاپ

قفل برقی مکانیکی : (الکترومکانیکال )

این قفل با ولتاژ 12 یا 24 راه اندازی می شود و به صورت مکانیکی درب اتوماتیک می شود. عملکرد این قطعه بدین صورت است که زمانی که درب اتوماتیک کاملا بسته باشد شفت مکانیکی قفل با هنگرها ( نگهدارنده درب ها ) درگیر شده و مانع از باز شده درب اتوماتیک می شود. باز و بسته کردن این قفل با ریموت کنترل یا کلید دیجیتال نصب شده روی دیوار انجام می شود. قابل نصب روی تمامی اپراتورها

قفل در اتوماتیک

قفل مکانیکی :

این قفل پایین هر لنگه از درب نصب می شود و به صورت دستی می توان درب اتوماتیک را قفل کرد.

قابل نصب روی تمامی اپراتورها

قفل در برقی

ریل درب اتوماتیک :

بهترین و جدیدترین قالب ریل با رفع کردن تمامی عیوب ریل های موجود ، طراحی شده توسط تیم مهندسی دایان ساخته شده از بهترین و مقاوم ترین آلیاژها به همراه سطح مقطع ضد سایش و قابل تعویض ، بسیار روان و بدون کوچکنذین صدا.

هنگرهای درب اتوماتیک :

ساخته شده از پلی آمید سخت کاری شده با قطر استاندارد با برش های لیزری و دقیق ترین زاویه های خم مناسب درب اتوماتیک به همراه غلطکهای ضد سایش و پرس کاری با بروزترین دستگاه های روز دنیا.

هنگر در اتوماتیک

تسمه تایم درب اتوماتیک :

وظیفه اصلی تسمه تایم درب اتوماتیک انتقال نیروی موتور به لنگه های درب می باشد بدین صورت که با درگیر شدن تسمه با پولی سر موتور و اتصال آن به تسمه گیر هنگرها ، درب اتوماتیک باز و بسته می شود. شرکت دایان یکی از بهترین تسمه های تولید شده ( Opti belt 8M آلمان ) با بهترین کیفیت و ساخته شده از لاستیک نرم ، منعطف و نخی را روی اپراتورهای درب اتوماتیک مونتاژ می کند.